38-річний Анатолій Анатоліч розповів, що через війну, як і всі зірки, залишився без роботи, гонорарів, перельотів бізнес-класом і компліментів у ресторанах. Він відчув, що популярність – це не тільки "плюшки", а й велика відповідальність. Саме тому ведучий не шукає роботу за кордоном, а залишається з українцями. Тож з грошима в нього нібито туго.

До теми Анатолій Анатоліч гостро висміяв Регіну Тодоренко, яка ридає в Росії через сукню

Анатолій Анатоліч поскаржився на безгрошів'я

Я не заробляю. Мені так само важко, як і вам. Я багато працюю, небагато заробляю, хоча міг би пробувати заробляли за кордоном. Але я продовжую робити те, що зараз роблю. Зароблю потім,
– поділився Анатолій Анатоліч.

Він нагадав, що "воює" на інформаційному фронті, проводить благодійну заходи, аукціони та допомагає ЗСУ. Усе для того, щоб Україна якомога швидше перемогла і заробітки повернулися. За його словами, це стимул для усього шоу-бізу.

"Зараз весь шоу-бізнес об'єднаний для спільної перемоги. І це не геройство. Це єдиний спосіб нам всім вижити. Перемогти. Бо програш у цій війні означатиме зникнення нашої країни, яку ми любимо, в якій заробляємо, в якій працюємо і мріємо жити", – наголосив шоумен.

Анатолій Анатоліч поскаржився на безгрошів'я / Фото з інстаграму шоумена

  • Нагадаємо, раніше Анатолій Анатоліч розповідав, що оформив соціальну допомогу у Франції, куди вивіз дружину й дітей. Його сім'я живе в будинку французів, і як біженці вони отримують близько 2 тисяч євро. Це сума на трьох дітей і чотирьох дорослих.