Анастасія Приходько та Костянтин Меладзе почали працювати разом після участі співачки у "Фабриці зірок". Зараз зірка вважає, що стосунки з продюсером погіршилися після Євробачення-2009. Тоді співачка представляла Росію з піснею "Мамо".

До слова У казан до Фаріон, – Анастасія Приходько розкритикувала Потапа, який розважався з росіянами

Як Меладзе ображав Анастасію Приходько

Артистка розповіла, що раптово Меладзе став роздавати пісні, які раніше співала саме вона. Він наче хотів знищити проєкт "Анастасія Приходько".

Лейбл розірвав зі мною контракт, мені о сьомій ранку купили квиток і сказали їхати до Києва. Потім почали роздавати твої пісні. Ти розумієш, що ще позавчора тобі були оплески всієї Європи, а вже сьогодні ти сидиш вдома і ти нікому не потрібен. Ти розумієш, що в тебе немає ані пісень, ані продюсера,
– пригадала співачка.

З часом Анастасія пробувала самостійно організувати свою кар'єру. Та Костянтин Меладзе знову з'явився в її житті. Контракт з ним ще був дійсним, тому зірці довелося разом з продюсером вести один з проєктів.

"Коли він з'явився на горизонті, мені здавалося, що це страшний день. Він каже не забувати, що в тебе ще є контракт. Він тоді сказав, що всі гонорари, які будуть йти від "1+1", він забиратиме собі, а мені платитиме лише 10%. Це такий другий удар був, але я й це вистояла. Він мені сказав, що чекає на те, коли ти будеш п'яною валятися під забором і так закінчиться твоє артистичне життя", – пригадала Приходько.

Чому Анастасія пішла від продюсера

Останньою краплею для співачки стали постійні приниження та образи з боку продюсера. Тому Приходько вирішила піти від такого "наставника".

Дуже багато чого сталося. Я дуже багато підводних каменів не розповідаю. Він мене дуже принижував. Він пояснював, що таким чином намагається, щоб у мене не було зіркової хвороби. Але це приниження я не забуду. Казав, що я співаю дуже погано і що він в мене не вірить,
– зізнавалась Анастасія.

Зараз Костянтин Меладзе відсиджується за кордоном. Востаннє його бачили самотнього на відпочинку в горах. Він не показав своєї позиції щодо війни, лицемірно замовчуючи повномасштабне вторгнення. Чоловік розлучився з Вірою Брєжнєвою, яка натомість підтримала Україну і перейшла на українську.