Успішна українська артистка Анастасія Приходько оприлюднила серію чуттєвих світлин з малюком на особистій сторінці. Зірка не хотіла спекулювати вагітністю, однак тепер часто ділиться зворушливими кадрами.

Радимо прочитати Анастасія Приходько повертається на сцену

Фото Анастасії Приходько з малюком

Знаменитість позувала перед камерою з малюком на руках, ніжно притуливши його до грудей. Новонароджене маля позувало у білосніжному пухнастому костюмі. Анастасія Приходько приховує обличчя від громадськості, тому приховала його від камери. Зауважимо також, що сама зірка досі не оголосила стать дитини, та її колега Оля Полякова переконана, що це хлопчик.

Сама співачка позувала також у білому худі. Зіркова матуся зібрала волосся у низький пучок. Для світлин Приходько не робила макіяж, а тому похизувалась природною красою перед прихильниками.

Ох і нічка! Робота мамою 24\7 найважливіша у світі, хоча і нелегка. Всім матусям, особливо, з немовлятами шлю привіт. Ну, а на сьогодні у нас family-look. Як вам?
– написала Анастасія під фото.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Прихильники Анастасії Приходько залюбки коментують її новий допис. Враженнями від фото поділилась ведуча Соломія Вітвіцька та багато інших користувачів мережі:

  • "Милота";
  • "Терпіння вам";
  • "Ніжність";
  • "Так мило і зворушливо, клас";
  • "Маленький зайчик".