Фейсбук та інстаграм, що належать компанії Meta, не раз блокували сторінки українців через інформацію про війну. Анастасія Приходько повернула свій акаунт лише нещодавно.

До теми Учасник Нацвідбору Moisei зіграв на скрипці у звільненому Ізюмі: відео до мурах

Анастасія Приходько повернулась в інстаграм

Дорогі мої друзі! Не мала змоги привітати вас з Новим 2023 роком, та Різдвом Христовим. Бо два рази за рік була в бані то пів року, то три місяці через атаку з божевільної країни. Політика інстаграм дуже цікава, і навіть вже реагує просто на свиню, думаючи, що я ображаю сусідів,
– поділилась Анастасія Приходько.

Зірка поділилась, що була змушена перейти у фейсбук, хоча й там перебуває у блокуванні. Тож виконавиця вирішила, що більше не буде надто різкою, бо хоче зберегти аудиторію.

"Тут я буду давати більш сімейний контент, роботу, та всяку **йню, пташки, дерева, озера. Бо така тут політика! Головне, щоб не втрачати вас, я буду більш стриманою, але я знайду спосіб, щоб ви розуміли мене натяками. Я дякую всім, хто поруч, хто в мене є, і хто мене підтримує. Все ми пройдемо і обов'язково перемога буде за нами!".


Анастасія Приходько / Фото з інстаграму зірки

Інші випадки блокувань зірок

  • Олі Поляковій видаляли сторінку двічі – на початку війни та наприкінці жовтня. З цього приводу вона навіть зверталась до Михайла Федорова.
  • Сторінки втрачали також Тіна Кароль та акторка Наталка Денисенко. Остання дуже засмутилась з цього приводу, адже їй повідомили, що це було проплачено. Через втрату інстаграму артистка втратила змогу заробляти.
  • Не так давно на інстаграм скаржилась і Маша Єфросиніна. Її акаунт зник на чотири доби через мову ворожнечі. Але цей час зірка вирішила провести з сім'єю.