Якщо Настя Приходько різко засуджує Влада Яму, то Alyosha, чоловік якої служив парамедиком на Харківщині, критикувати не береться. Вона каже, що на фронті слабаки не потрібні, тож хай краще тікають від війни у США.

Читайте також Alyosha згадала небезпечну ситуацію з фронту, яку від неї приховав Тарас Тополя

Alyosha висловилася про Влада Яму

У кожного свій вибір та оцінка себе. Якщо людина оцінює себе, що не зможе тримати зброю, не зможе вбити, не зможе нічим допомогти, а тільки померти, то це логічно. Якщо він дійсно ніякої користі не принесе, не вміє, не може, не служив в армії, не проходив ніякої підготовки. Якщо він просто боїться, слабкий, то я не бачу сенсу у присутності на фронті таких людей,
– висловилася Alyosha.

Співачка розуміє, що не всі чоловіки можуть переступити через свої страхи і стати на захист України, тож, якщо таких, як Яма, не мобілізували, то на фронті вони не потрібні, бо "сенсу нуль".

"Людина має бути у свідомому виборі – за що і для чого вона йде. Якщо вона збирає в собі цю силу, переступає через свій страх, а є ті, хто не може. Це дійсно герої, які переступають через свої страхи, через себе", – додала артистка.

  • До речі, блогерка-мільйонниця Аліна Шаманська заступається за Яму й каже, що у США "він дуже сумний, йому болить". Крім того, судячи з її натяків, у зірки була поважна причина покинути країну з дружиною та сином.
  • Натомість Євген Кот припускає, що Яма незаконно виїхав з України, адже "о 5:30 ранку був введений воєнний стан" і чоловіків призовного віку більше не випускали.
  • Його колега Ілона Гвоздьова з вересня "вже рівно ставиться до тих, хто виїхав", але нагадує, що треба бути рупором України, а "не сидіти на пляжі".