Джерело: інстаграм Alyosha

Alyosha разом із чоловіком, лідером гурту "Антитіла" Тарасом Тополею відправилася у відпустку. На особистій сторінці в інстаграмі вона часто публікує фото з цієї подорожі. Днями зірка показала, як прогулялася пляжем після відпливу.

Дивіться також На відпочинку: Alyosha показала рідкісне фото з чоловіком

Alyosha зібрала сміття на березі моря

Alyosha оприлюднила знімок, на якому позує у короткій майці та трусиках від купальника. Волосся знаменитості вкладене хаотично, оскільки висохло після купання, а на обличчі немає макіяжу.

Та найбільше увагу привертає пакет, який виконавиця несе в руці. Після відпливу Alyosha вирішила пройтися пляжем та зібрала усе сміття, яке викинулося на берег з моря. Найгірше те, що у воду воно потрапило через людей. Усі ці відходи неабияк шкодять морським жителям.

"Скільки біди морським жителям вже наробили люди… Те, що я збирала на березі після відпливу – величезна загроза нашому світлому майбутньому! І що там в пакеті? А там маски та вироби з пластмаси. Бережіть природу і будьте здорові! Дихайте свіжим повітрям!", – написала в публікації Alyosha.


Alyosha зібрала сміття на березі моря / Фото з інстаграму Alyosha

У коментарях підписники зірки висловлюють їй похвалу і зазначають, що не кожен займається такою благородною справою.

  • Молодці! Хорошу справу зробили!
  • Не кожен буде прибирати сміття після відпливу. Ви молодець!
  • Дякую за вашу свідому позицію!
  • Яка ви розумниця! Давно багатьом з нас потрібно зрозуміти, що наша жива та красива природа залежить від нас самих. Дякую вам!
  • Найнеочікуваніше фото зірки з моря. Але ви велика молодець! Браво!