Українська співачка Alyosha поділилась зворушливим дописом на особистій сторінці. Вона опублікувала його вчора, до Дня матері.

Дивіться також Катя Осадча розчулила рідкісними фото з усіма трьома синами

Alyosha показала дітей

Виконавиця до Дня матері висловилась про те, що для кожного з нас означає це слово, та яку важливу роль відіграють батьки.

Матуся. Як багато значить для усіх нас це слово… В цьому слові океани любові і доброти, уроків і допомоги, віри і святої молитви… Моя матуся. Люблю сильно і дякую за все! Ви з татком мої крила,
– поділилась співачка.

Також Alyosha згадала про дітей та показала рідкісне фото, на якому всі її діти – старші сини Роман, Марк та молодша донька Марія.

"Неймовірна честь – бути мамою! Неймовірне щастя – дітки! Вони є тим потоком повітря, в якому розправляєш свої крила. Коханий – ти подарував це бажання літати! З тобою поруч хоч на край світу! Кохаю безмежно усіх моїх Топольок і дякую Творцю за чудову сім'ю!".

Діти Alyosha / Фото з інстаграму зірки

Зірки діляться фото у День матері

  • Тіна Кароль провела день матері з 14-річним сином Веніаміном. Зіркова мати з сином прогулялися у Великій Британії. Адже напередодні артистка виступила у фіналі Євробачення з піснею, з якою представляла Україну на конкурсі у 2006 році.
  • Катя Осадча 14 травня показала рідкісні кадри з усіма трьома синами. Деякі з кадрів зроблені минулого року, на день народження наймолодшого сина Данила.
  • Настя Каменських продемонструвала фото з мамою, 67-річною Лідією Петрівною. Зіркову матусю засипали компліментами в коментарях.