Відома українська виконавиця Alyona Alyona зізналась, що з початку року схудла на 20 кілограмів. Зірка поділилась, що зробила це не заради цифри на вагах, а для свого комфорту.

Читайте також 1 вересня пішли до РАЦСу, – Alyona Alyona привітала батьків з річницею весілля: миле відео

Alyona Alyona схудла на 20 кілограмів

Я наприкінці січня поїхала в Трускавець, там я сіла писати книжку, відмовилась від багатьох продуктів. Мабуть, до початку повномасштабного вторгнення я вже скинула перші 10 кілограмів і за цей весь час ще 10 кілограмів,
– розповіла реперка.

Alyona Alyona зазначила, що планує позбутись ще 10 кілограмів до кінця цього року. Як зізналась артистка, вона втомилась від свого тіла і вирішила змінитися суто для себе.

"Планую на стільки ще схуднути до Нового року. Чому так – хочу, щоб мені стало трохи легше. Я змінила деякі звички, тому воно йде само собою і тому в мене нема ніяких цілей. Але я не планую ставати суперхудою, це не мій шлях. Справа в комфорті, не в якихось планках, чи ще чомусь".

Alyona Alyona / Фото з інстаграму зірки

Не перша спроба скинути зайве

  • Alyona Alyona хотіла схуднути ще до свого 30-річчя. Тоді вона важила 127,4 кілограма й мріяла позбутися 29 кілограмів за рік. Серед причин було те, що реперка була за крок до цукрового діабету.
  • Зірка відмовилась від улюблених страв, почала тренуватися в залі та харчуватися правильно. До кінця липня вона схудла на 10 кілограмів, адже щодня прокидалася о 6 ранку, їла тричі на день чітко по таймінгу і лягала спати не пізніше 23 години.
  • До початку 2021 року Alyona Alyona скинула 15 кілограмів. Але після цього вона знову повернулась до ваги, яка в неї була. Все тому, що в неї почалися проблеми з ногою. До того ж через карантин закрилися тренажерні зали.