29-річна Alyona Alyona наголосила, що перш за все прагнула змінити свої харчові звички та покращити всі показники організму, що їй і вдалося. Однак після Нового року вона відмовилася від спорту та припинила їсти по таймінгу, що позначилося на вагах. Так, реперка знову погладшала на 10 кілограмів.

Читайте також Alyona Alyona повторила фото Гордона зі спортзалу: курйозна реакція мережі

Я скинула 15 кілограмів до Нового року, і в мене почалися проблеми з ногою, які є досі. Плюс всі карантини і так далі, я не можу ходити в тренажерну. Я набрала майже все, що скинула. 10 з 15 кілограмів,
– поділилася Alyona Alyona.

До слова, вона планує худнути далі та не боїться змінювати свій сценічний образ. Артистка вважає, що публіка любить її за внутрішній стрижень, а не за зовнішність. Крім того, догодити всім – неможливо.

"Буде така гірка людей, які скажуть: "Фу, ми тебе любили за сало". Немає сала, немає кохання", – пожартувала Alyona Alyona.

"Я вважаю, що у кожного артиста, суспільного діяча стрижень не зовні, а всередині. Незалежно від того, чи ти змінишся, чи погладшаєш, чи схуднеш, чи пофарбуєш волосся, чи народиш, твій стрижень не зникне. Він може доповнитися, розширитися, але не зникне", – наголосила реперка.

Повне інтерв'ю Alyona Alyona: дивіться відео онлайн

Як худла Alyona Alyona

  • Після свого 29-річчя реперка вирішила худнути. Тоді вона важила 127,4 кілограма й мріяла позбутися 29 кілограмів за рік – до свого 30-річчя. Важливою причиною стало те, що Alyona Alyona була за крок до цукрового діабету.
  • Зірці довелося відмовитися від улюблених страв – наваристого татового борщу, м'яса та солодкого.
  • На початку липня Alyona Alyona похизувалась першими результатами схуднення. Після місяця правильного харчування і тренувань у залі вона стала помітно стрункішою.
  • До кінця липня артистки схудла на 10 кілограмів, адже щодня прокидалася о 6 ранку, їла тричі на день чітко по таймінгу і лягала спати не пізніше 23 години.
  • Згодом Alyona Alyona зізналася, що спорт – не її любов, однак вона все ж скидала кілограми в тренажерному залі.