Популярна українська реперка Alyona Alyona нещодавно вирішила змінити атмосферу навколо. Вона вирушила на відпочинок до Єгипту на 5 днів. Однак залишилась неприємно враженою від подорожі.

Читайте також Джамала вразила стилем у блискучих штанах і кофті: розкішні фото

Alyona Alyona про невдалу подорож

Зірка разом з другом Едуардом вирушили в Шарм-ель-Шейх. Реперка зізналась, що розуміла, що не варто було багато очікувати від цього відпочинку, адже тоді було б легше сприймати те, що відбувається. Але на той час Alyona Alyona мала досвід неймовірного відпочинку в інших країнах, тому план не спрацював.

Нас зустрів щиро брудний аеропорт з абсолютно непривітними людьми. Трансфер в готель. Адміністрація, яка ставиться до тебе по-хамськи. Кожен просто мріє на тобі нажитися. Все з виду гарне, але якщо придивитися, то розумієш, що тобі замилюють очі, щоб ти не бачила реальності,
– зізналась реперка.

Виконавиця у 1 день подорожі конфліктувала з адміністрацією та посварилась з гідом, який пропонував надто дорогі послуги, від яких довелося відмовитися. Не було вдалим і харчування в готелі, незважаючи на all inclusive.

"Вибір шикарний, гарнірів всього 2 – білий рис і смажена картопля. Або хліб, дріжджовий. Їжі наче й багато, наче й вибір, але щось якось так не дуже все воно в комплексі. Риба через день. Все розбавлене водою і або супер-солодке, або ніяке. На пляжах взагалі просто бургери і все", – поділилась Alyona Alyona.

Зірка додала, що на екскурсіях різні люди постійно намагалися щось продати чи запропонувати. Виникли труднощі й в номерах.

А ще в номерах немає світла на стелі. Тільки на стінах. Нас гризли комарі. І під час дощу вода затікала в номер. Зате від басейну хлором не несло. Щастя,
– написала реперка.

Alyona Alyona зізналась, що радіє, що є оптимісткою. Вона привезла батькам пахлаву й манго, а також засмагла. Тому однаково залишилась щасливою.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч: