Зухвала Alyona Alyona скопіювала образ журналіста зі спортзалу. Як і Гордон, вона обрала вбрання у патріотичних кольорах – широку майку насиченого синього кольору та жовті боксерські шорти. Look реперка довершила чорними кросівками, високими білими шкарпетками і рукавичками.

До теми Alyona Alyona прикрила голе тіло українським прапором: чому фанати за це розізлились

Найкумеднішою деталлю одягу Alyona Alyona стала шапка нюдового кольору. Нею зірка прикрила довге темне волосся, адже інтерв'юера, якого вона пародіювала, лисий. У підписі до колажу реперка натякнула на те, що Дмитро Гордон зумисне викривлює інформацію.

"Коли всі грають в одну гру, але хтось один вигадує свої правила, я чую галас. Мене особисто бісить, коли хтось махлює, викручується як блазень, маніпулює, викривлює факти і грає нечесно", – різко підписала фото Alyona Alyona.

Alyona Alyona і Дмитро Гордон / Фото з інстаграму реперки

Реакція мережі

Новий курйозний допис реперки розвеселив мережу. Чимало користувачів інстаграму пригадали, як Дмитро Гордон погрожував "вирвати кадик" депутату Ігорю Степурі, й процитували його скандальну фразу в коментарях. Інші ж були враженні перевтіленням Alyona Alyona та її гострим гумором.

  • "Після цього лишився тільки кандидат наук Кива";
  • "Це раунд";
  • "Шапка дуже в тему";
  • "Це шедеврально".

Кого копіювала Alyona Alyona: