Після публічного розриву з Русланом Ханумаком Аліна Шаманська залишилася жити в Каліфорнії з сином. Вона на день завезла його до друзів, але повернутися додому без пригод не вийшло.

Читайте також Я не розлучниця: Алхім вперше прокоментувала фото з Ханумаком, через яке він порвав з Шаманською

Чому на Аліну Шаманську викликали копів у США

Блогерка приїхала за сином у пізній вечір і припаркувала авто на заїзді до сусідньої приватної оселі. Думала, що забере Артура за п'ять хвилин, але гості затяглися на 40, бо друзі зустріли її словами: "Боже, у нас на порозі Аліна Шаманська! І що ти не зайдеш у гості на ковток вина?" За цей час біля її машини зібрався натовп американців, а поліція була в дорозі.

Я побачила, що біля мого авто купа людей голосно сперечаються і світять ліхтариками, приглядаючись, що всередині! Звичайно, я була в шоці. Що відбувається? Найперше, що вони мені сказали: "Ми вже викликали на тебе копів"… Вони усім хором почали мене вичитувати,
– написала Аліна Шаманська.

Як з'ясувалося, поліцію викликати тому, що одним колесом вона заїхала на чужий газон. Блогерці довелося 10 разів просити вибачення, щоб виклик скасували. Проте на американців спрацювали не вмовляння Шаманської, а її маленький син.

"Вони скасували поліцію зі словами: "Ми це робимо виключно через твого сина, тому що він не має терпіти проблеми через тебе". Ну з помиями на голові я і поїхала додому", – додала вона.

Аліна Шаманська про виклик поліції в Америці / Скриншот з відео

  • Нагадаємо, у лютому Аліна Шаманська провела вікенд у компанії переможця "Холостячки" Олександра Еллерта. Вони зустрілися на дитячому дні народженні в Сан-Діеґо, і блогерка тепло написала: "Відчуття, що побувала вдома в Києві у цей вечір".
  • Крім того, раніше ведуча забрала додому телевізор зі смітника. Новий він коштує 4,5 тисячі доларів, тож, за її словами, "такого якісного і дорогого телика в неї навіть у Києві не було".