Через кілька днів після хірургічного втручання 27-річна виконавиця повернулася додому. Однак вдома вона сама, без коханого.

Дивіться також Кеті Перрі налякала фанів під час концерту: у зірки не розплющувалось око

Як Аліна Гросу почувається після операції

Артистка не показала, як виглядає зараз, лише розповіла, що вже вдома. Аліна варила компот, зняла на камеру каструлю з рідиною та фруктами. На відео вона сказала, що сама варить собі компот, оскільки немає кому про неї подбати.

Я вже вдома, почуваюся трохи краще, вже стою на ногах. Все ще трохи болить. І нема кому мені компот зварити, варю сама зараз,
– сказала Гросу.


Аліна Гросу вдома / Скриншот інстаграм-сторіс співачки

Ймовірно, коханий артистки – російський актор Роман Полянський зараз не з нею. В інстаграмі Гросу вже давно не публікувала спільних фото та не з'являлася з обранцем на публіці. Раніше Романа критикували за замовчування війни. Наразі невідомо, чи закохані досі разом. Аліна рідко коментує особисте життя і зараз не говорить про Полянського. Але після того, як вона повідомила про операцію, розповіла, що в її житті був складний період. Подробиць артистка не повідомила.

Зіркові хвороби: останні новини

  • Актор фільмів про Гаррі Поттера Роббі Колтрейн помер 14 жовтня 2022 року. Через 10 днів оприлюднили подробиці його смерті.
  • Актор Метью Перрі, відомий за роллю Чендлера Бінга у ситкомі "Друзі", розповів про залежність та проблеми зі здоров’ям. Декілька років тому він впав у кому, і лікарі давали йому 2 % шансів на життя.
  • Влітку акторові Олексію Вертинському зробили складну операцію на серці. Лише через 4 місяці він дав перше інтерв'ю, в якому розповів деталі хвороби.