Прихильниця окупантів впевнена, що українці заздрять їй через ефектну зовнішність. Безглуздими коментарями вона поділилася в коментарях пропагандистським ЗМІ.

Не пропустіть Джамалу "розшукують" в Росії: лаконічна реакція співачки

Андрієвській не сподобалось звання "міс ДНР"

Самопроголошена "королева Андрієвська" не розуміє, що її прозвали "міс ДНР" не через участь у конкурсі краси, а щоб висміяти зовнішність, спотворену пластикою, підтримку окупантів та цинічні погляди. Вона навіть заговорила про війну. Однак "красунечку" турбують не бойові дії, вбивства мирних людей, терористичні акти, які Росія вчиняє проти України, а те, що під час війни у так званій "ДНР" не проводять конкурси краси.

У нас війна, конкурс проходити не може, ви самі розумієте з певних причин. Тому мені цей титул ніхто не давав,
– заявила "королева".

Самооцінка та необ'єктивне сприйняття себе в Андрієвської настільки високі, що вона щиро вірить в те, що українські ЗМІ нібито розповсюджують фейки та хочуть "на її зовнішності зробити собі ім'я".

Я не беруся аналізувати низькі вчинки українських ЗМІ й ту інформацію, яку вони надають про мене. Ви самі розумієте, скільки там фейкової інформації. Просто з того, що говорять навколишні, – нібито в ДНР я, мабуть, найяскравіша дівчина,
– видала блогерка.


Аліна Андрієвська відхрестилася від звання "Міс ДНР" / Скриншот з інстаграм-сторіс

Як Андрієвська отримала саркастичний титул "міс ДНР"

  • Проросійська "красуня" вже не вперше потрапляє в казуси через свої висловлювання. Посміховиськом вона стала після інтерв'ю, в якому насмілилася порівняти себе з покійною королевою Єлизаветою II.
  • "Я десь прочитала дуже цікаву цитату, яку розповіла королева Єлизавета. Вона сказала, що королівський спосіб життя визначається винятково кількістю г*вна, яке ти зможеш зʼїсти. Коли, каже, в тебе це все кидають, а ти, каже, з посмішкою все це відкидаєш і йдеш далі", – сказала тоді жителька тимчасово окупованого Донецька.
  • Користувачів мережі, звісно ж, таке порівняння неабияк розсмішило. Оскільки Андрієвська повністю відірвана від реальності, то українці радо підіграли їй, прозвавши "міс ДНР".
  • Поки "красуня" марить думками про те, що всі навколо заздрять їй, українські інтернет-користувачі продовжують підігравати. А "королева" так і не розуміє, що її зовнішність, м'яко кажучи, лякає, а дивна поведінка та проросійська позиція роблять посміховиськом.