Микита Алексєєв вважає, що це справа рук Росії. Нагадаємо, що співак до 24 лютого 2022 був шалено популярним у Росії, але потім виступив проти війни й загримів там у "чорний список".

Цікаво Може бути в полоні росіян: брат соліста Quest Pistols Антона Савлєпова зник безвіст

Alekseev розповів, що на офіційних стрімінгових платформах під його сценічним іменем з’явилася російськомовна пісня, яку він не публікував.

Зі мною сталася досить неприємна ситуація. Спроба дискредитувати мене з боку росіян. Невідомі мені люди поширюють трек під моїм сценічним ім'ям на моїх сторінках, але я до цього не причетний. Здогадатися, звідки вони, нескладно, тому що пісня російськомовна,
– пояснив артист.


Шахраї від імені Alekseev випустили російськомовну пісню / Скриншот з його інстаграму

За його словами, це є порушенням авторських прав, тож він буде боротися з порушниками у правовому полі. Над цим вже працюють юристи.

"Моє сценічне ім'я – це зареєстрована торгова марка. Подібні дії щодо його використання є незаконними, і ми будемо реагувати на них відповідно до чинного законодавства", – відповів він.

Alekseev вважає, що люди, які скоїли цей злочин, є громадянами країни, яка веде проти України жорстоку війну.

Ми давно звикли і знаємо, на що здатні представники цієї терористичної країни і скільки лиха вони наробили українцям, порушивши абсолютно всі міжнародні норми. Та ми все одно будемо боротися з цією несправедливістю,
– підкреслив Алєксєєв.


Шахраї від імені Alekseev випустили російськомовну пісню / Скриншот з його інстаграму

Нагадаємо, що Alekseev лише у травні минулого рок повернувся до Києва. З ним до столиці приїхала його дівчина, учасниця групи "ВІА Гра" Уляна Синецька, яка народилась у Росії.

Додамо, що війна застала Уляну в Європі, і до коханого вона приїхала лише на початку травня, а її російське громадянство завдало Alekseev клопоту. Йому довелося ставити Уляну на облік у СБУ. Він заявляв, що хоче змінити її громадянство.