Цікаво, що з новою обраницею Топольський перебуває у стосунках понад 2,5 місяці. Раніше він розповідав, що його 23-річна дівчина — дизайнерка, вона має власний бренд жіночої білизни.

Цікаво Саша Мудра розповіла про стосунки з Алексом після проєкту: "Пройшла всі стадії прийняття"

Нарешті Алекс з "Холостяка-12" після тривалої інтриги показав, як виглядає його кохана. В Instagram-stories він опублікував два відео з нею, де можна чітко розгледіти її обличчя. Проте її ім'я бізнесмен досі не називає.


Дівчина Алекса Топольського / Фото з його інстаграм-сторіс

На першому ролику дівчина Алекса позує у міні сукні в повен зріст. "Яка краса", – підписав відео Топольський.

На іншому ролику обраниця холостяка красувалася перед камерою, показувавши своє обличчя. "Обіцяйте тільки не вкрасти її", – жартома попросив Топольський.


Дівчина Алекса Топольського / Фото з його інстаграм-сторіс

Перед цим Топольський заінтригував новим постом, у якому написав, що покаже обличчя коханої. Водночас його прихильники висловили злість через те, що Алекс довго тягне інтригу:

  • "Боже, це ще не сталося? Вже місяць одне і теж. Нікому вже не цікаво".
  • "Скільки хайпу, жесть, ніби не знати кого показує".
  • "Чи на довго та дівчина?"
  • "Мені вже не цікаво!!! От щоб Саша Мудра була..."
  • "Немає сечі вже терпіти ці пекельні борошна, багато очікування".

Цікаво, що Алекс раніше розповідав, що його нову обраницю не бентежить той факт, що він брав участь у шоу "Холостяк". "Вона розумна дівчина. Відноситься так, як до будь-якого мого досвіду у минулому. Її не бентежить це", – сказав Топольський.

Нагадаємо, раніше Катерина Лозовицька, яку Алекс Топольський обрав на проєкті "Холостяк", приголомшила правдою про нього. Вона звинуватила бізнесмена в брехні та пригадала, як той телефонував їй напідпитку та вмовляв дати йому другий шанс.