Алек Болдвін вперше став дідусем. Його найстарша 27-річна донька Айрленд стала мамою та народила первістка.

Дивіться також Шакіра показала дітей від Жерарда Піке в новому кліпі: він розриває ютуб – відео

Донька Болдвіна стала мамою

Американська модель та акторка показала перше фото з новонародженим малям. Ще раніше Айрленд розсекретила, що стане мамою дівчинки. Тепер вона назвала її ім'я – Голланд.

Айрленд зробила перший знімок у пологовому будинку. Вона позувала поряд з бойфрендом – це музикант Андре Аллес Анжос. Пара перебуває у стосунках близько року.

Айрленд Болдвін стала мамою / Фото з її інстаграму

На радісну новину реагують та вітають з поповненням американські зірки, а також брати й сестри Айрленд. Серед них Гейлі Болдвін-Бібер, Біллі Болдвін, Сара Полсон, Ешлі Грем та багато інших.

  • Поки невідомо, як зірковий батько Алек Болдвін відреагує на новину, що став дідусем. Він тим часом повернувся до зйомок "Іржі" – фільму, на зніманнях якого трагічно загинула українка Галина Гатчінс.
  • Після смерті Галини її чоловік Метью досяг мирової угоди з Алеком. Але її мама Ольга та сестра Світлана хочуть відшкодування збитків. Вони підкреслюють, що втрата доньки вплинула на їхнє життя в умовах війни. Утім, Болдвін вважає, що їм потрібні тільки кошти, а тому не спішить виплачувати грошову компенсацію.