Через кілька місяців після виходу вірусної пісні про зраду Жерарда Піке, Шакіра запрем'єрила нову. Її реліз відбувся 15 травня і став сюрпризом для прихильників, адже у відео двоє її дітей – 10-річний Мілан і 8-річний Саша. Схоже, сама тому кліп б'є рекорди на ютубі.

Не пропустіть У мережі з'явився "доказ" того, нібито Лорін сплагіатила пісню Міки Ньютон: реакція українки

Шакіра знялася з синами від Жерарда Піке в новому кліпі

У відео Шакіра грає на фортепіано разом з синами від Жерарда Піке, Саша навіть співає з нею в дуеті. Як з'ясувалося, хлопці самі захотіли долучитися до нової роботи.

Цього року Мілан написав пісні, які змусили мене плакати від емоцій, а Саша годинами проводив за піаніно, розкриваючи свій голос. Вони обидва були зі мною у студії, і, почувши цю пісню, присвячену їм, вони попросили мене взяти участь,
– зізналася Шакіра.

Вона з любов'ю додала: "Немає нічого, що змусить мене почуватись повноцінніше, ніж бути вашою матір'ю". Цікаво, що у кліпі є кадри, зроблені під час переїзду сім'ї з Барселони до Майамі, який відбувся раніше навесні.

Шакіра – Acróstico: дивіться відео онлайн

Примітно, що нове відео Шакіри з синами буквально розриває ютуб. За дві доби на кліпі вже понад 21 мільйон переглядів.

  • До речі, піснею про про ексчоловіка-зрадника Жерарда Піке Шакіра побила 14 світових рекордів Гіннеса – від найбільшої кількості прослуховувань на Spotify за 24 години до найпопулярнішої латиноамериканської пісні за один тиждень.
  • Нагадаємо, що трек BZRP Music Sessions #53 про те, що Шаріка "варта двох 22-річних", а Піке "поміняв Ferrari на Twingo, Rolex на Casio" і "залишив її сусідкою зі свекрухою, з пресою біля дверей та боргом перед податковим інспектором".