"Время N" – альбом Гребенщикова і "Акваріуму" 2018 року. Платівка опублікована під ім'ям БГ. За словами соліста, нова платівка стала продовженням його диску "Сіль" 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже написано 16 пісень. Цікаво, що у титульній пісні "Время N" присутня ненормативна лексика.

Читайте також: Помер Володимир Сапунов – директор групи "Машина часу"

Альбом записувався з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі і Лос-Анджелесі. У роботі над платівкою брали участь Брайан Іно, гітарист Fairport Convention Річард Томпсон, симфонічний оркестр "Віртуози Києва", учасники King Crimson – саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю.

Для альбому "Время N" Гребенщиков довго шукав саундпродюсера, в результаті обрав триразового лауреата "Греммі" британця Стіва Джонса, який відповідав за звучання альбомів Moby, Chemical Brothers і Daft Punk. Сам БГ став співпродюсером цього альбому.

"Акваріум" – "Время N" – дивіться відео

"Аквариум" – група поза часом і кордонами. Музиканти зіграли тисячі концертів по всьому світу, сет-листи їх виступів завжди непередбачувані й неповторні. Так, у Києві "Акваріум" зіграє "Время N" і ще десяток чи два пісень, які за годину до концерту обере сам Гребенщиков.

БГ говорить, що "Музика створює простори, в яких живуть наші душі". У червні в Києві буде два особливих дня з простором для душі.

Хто такий Борис Гребенщиков? Російський поет, музикант і композитор. Культовий виконавець 1980-2000-х років, лідер групи "Аквариум". Разом з гуртом записав майже 50 альбомів, а також має 10 "сольників". Грає на п'яти музичних інструментах – гитарі, клавішних, губній гармошці, тампурі та металофоні.

Читайте також: Музикант із президентськими амбіціями: топ-факти про Святослава Вакарчука в політиці