Про це повідомило видання РБК з посиланням на прес-секретаря "Машини Часу" і "Воскресіння" Антона Черніна.

За його словами, Володимир Сапунов після нещасного випадку більше 10 років пересувався в інвалідному візку і боровся із серйозними онкологічним захворюванням.

Читайте також: Помер заслужений діяч мистецтв України Переверзєв

Він хворів дуже довго, у нього було серйозне онкологічне захворювання. Володимир Борисович вже більше 10 років пересувався в інвалідному візку. Весь цей час він продовжував керувати "Машиною часу" і "Воскресінням",
– йдеться в повідомленні Черніна.

Володимир Сапунов народився в Краснослободську Волгоградської області 1 січня 1953 року. Згодом його сім’я переїхала в Москву, де хлопець у 1960-х разом з молодшим братом, нині відомим музикантом Андрієм Сапуновим, виступав в колективі "Ельфи". Окрім цього, Сапунов в шкільні роки був співзасновником та керівником радіостанції "Максимум".


Помер Володимир Сапунов – директор групи "Машина часу"

У 1993 році Володимир Сапунов став директором іншої знаменитої групи "Воскресіння", а в 1994 році – "Машини часу". Навіть після нещасного випадку, композитор не переставав керувати гуртом "Машина часу" та навіть почав писати багато пісень. Він став автором двох поетичних збірок " Аритмия" і " Зарифмованная грусть", а в 2014 році став автором збірки пісень " Бег in the USSR".