Крістіна Річчі вагітна вдруге

Американська акторка та зірка "Сімейки Адамсів" Крістіна Річчі оголосила, що скоро стане мамою вдруге. Вона поділилась новиною на особистій сторінці в інстаграмі.

Цікаво Дженніфер Лопес та Бен Аффлек проводять якнайбільше часу разом перед розлукою

Життя продовжує ставати кращим,
– написала знаменитість.

Крістіна Річчі опублікувала фото з УЗД, на якому показала голівку малюка. Поки що вона не розголосила стать дитини.

Батьком дитини став перукар Марк Хемптон, з яким Крістіна Річчі нещодавно закрутила роман. Він також опублікував фото дитини у своєму блозі.

Перша дитина Крістіни Річчі

  • Зазначимо, що акторка вже виховує 7-річного сина Фредді від першого чоловіка Джеймса Хеердегена. Пара одружилась у 2013 році, а розлучилась у 2020 з гучним скандалом.
  • Крістіна Річчі звинуватила свого колишнього чоловіка у домашньому насильстві. За її словами, Джеймс став поводитися дивно наприкінці 2019 року, коли побив і плюнув на неї. Після цього зірка подала на розлучення.
  • Пандемія коронавірусу сповільнила можливість розірвати шлюб, тому пара жила разом. У червні 2020 року Хеердеген нібито напав на дружину двічі, бив її та завдав порізів на тілі. За всім спостерігав син Фредді.
  • Спочатку Крістіна Річчі добилась рішення, згідно з яким Джеймс Хеердеген не міг підходити близько до неї та сина. Однак згодом суд вирішив, що зазвичай Фредді житиме з мамою, але батько матиме право на його відвідування.