Про заручини 23-річна дівчина оголосила у своїх інстаграм-сторіз, щоправда, у профілі фото зірка не залишала окремим дописом. Відомо, що освідчення Бенджаміна було доволі оригінальним: він написав коханій листа на зворотному боці сценарію і Белла прочитала його, коли працювала над сценою. Але чи був у той момент хлопець поруч з Беллою – невідомо.

Цікаво Гейлі Бібер зізналась, чому наважилась в юному віці вийти заміж за Джастіна

Промовисті фото з моменту освідчення залишив у своєму інстаграмі Бенджамін. "Вона сказала "так"!" – лаконічно підписав фото музикант, на яких дівчина ніжно цілує коханого в губи і демонструє усім свій розкішний перстень.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Що відомо про стосунки Белли Торн і Бенджаміна Масколо?

  • Про їхні відносини ЗМІ відомо мало, щоправда, перше їхнє спільне фото в інстаграмі хлопця з'явилось у червні 2019 року. З того часу вони регулярно відпочивали разом, публікували пікантні світлини та проводили разом карантин.
  • До цього Белла мала стосунки з актором Тайлером Поузі (2016-2017). Згодом вона зустрічалась із музикантом Модом Саном (2017-2018), а у 2019 році артист заявив, що вони були навіть одруженими, проте розлучились. Така інформація досі не підтвердилась.
  • Зокрема, у 2016 році Белла Торн публічно визнала свою бісексуальну орієнтацію. Про особисте життя 27-річного музиканта Бенджаміна в мережі практично немає інформації.