Джастін та Гейлі Бібери зіграли таємне весілля близько вересня 2018 року. Тоді світовим зіркам було по 21 та 24 роки відповідно. Незважаючи на доволі юний вік, пара не боялась об'єднати свої життя.

До слова Гейлі Бібер підкорила мережу розкішною фотосесією для Elle: чарівні кадри

Гейлі Бібер про ранній шлюб

Американська модель розповіла, що коли вони почали зустрічатися, то вже знали, чого хочуть. Гейлі Бібер переконана, що в неї зі співаком було достатньо досвіду, щоб одружуватися.

Ми багато чого побачили для свого віку. Ми обидва прожили досить життя, щоб знати, чого хочемо,
– зізналась модель.

Втім, зірка поділилась, що таке рішення закоханих мало й негативні наслідки. Зокрема, в бік Гейлі Бібер полилась величезна кількість критики та хейту. Багато хто звинувачував знаменитість в тому, що вона виходить заміж задля грошей та популярності.

Стосунки у подружжя зараз на висоті. Однак вони відвідують сімейного психотерапевта, щоб підтримувати розвиток почуттів. "Я дійсно так його люблю. Я бачу з ним вічність", – зворушливо поділилась Гейлі Бібер.

Стосунки Джастіна та Гейлі Біберів.

  • Знаменитості зустрічалися ще в 2015 році. Однак тоді їхній роман тривав кілька місяців. Джастін Бібер згодом в черговий раз розірвав з Селеною Гомес та після недовгих стосунків з іншою моделлю, спробував знову відновити роман з Гейлі Болдвін.
  • Пара зустрічалась недовго, вже в липні 2018 року артист зробив моделі пропозицію. Через кілька місяців Джастін та Гейлі таємно одружилися, що стало справжнім шоком для шоу-бізнесу.
  • Однак святкування весілля відбулося вже через рік. На пишній церемонії були присутні зіркові колеги, а сама пара виглядала неперевершено.