Заслужений артист України визнає, що поводився неадекватно й пояснив, що у нього трапився нервовий зрив. Мовляв, все це пов'язано з тим, що зараз у його житті триває непростий етап.

До теми Скандал із Андрієм Федінчиком: в яких фільмах знімався актор і що про нього відомо

Ніхто не винен, крім мене. Стільки будувати все і все зруйнувати. У мене проблема з контролем гніву та емоцій. Вибачте всі, я всіх підвів,
– заявив Федінчик.

Й додав, що має розхитану нервову систему – все через багато роботи та "особисті нюанси", про які публічно говорити він не хоче. Напередодні актор навіть обговорював з дружиною, що варто звернутися до психіатра, проте ще не встиг цього зробити.

Федінчик влаштував бійку в Києві: що відомо

  • Інцидент трапився у Подільському районі Києва. Зірка серіалу "Папаньки" зигзагами їхав на електричному самокаті, через що інші водії авто почали йому сигналити.
  • Чоловік відреагував агресивно й накинувся на одного з автомобілістів, почав витягувати його з машини. Той у відповідь розпилив Федінчику в лице газовий балончик, але актор встиг вдарити чоловіка.
  • Очевидці притиснули актора до асфальту й намагалися заспокоїти. Згодом його дружина – зірка серіалу "Кріпосна" Наталія Денисенко – вибачилася за поведінку чоловіка.