Український актор та переможець "Танців з зірками" Артур Логай був у Києві, коли розпочалось повномасштабне вторгнення. Через наступ на столицю актор вивіз родину на Захід Україну.

Читайте також Уже рівно ставлюся, – Ілона Гвоздьова висловилася про Влада Яму, який дременув до Америки

Артур Логай про рідних в окупації

Коли актор влаштував дружину та сина, то зайнявся волонтерством. З часом до них приїхала теща та подруга, які страждали від обстрілів.

"Женя вмовляла свою маму виїхати з-під Харкова. Ми її вмовили, забрали її. Вона приїхала до нас. Потім забрали нашу подругу з-під Чернігова. Вона з дитинкою маленькою", – поділився Артур Логай.

Водночас батько та бабуся Артура потрапили в тимчасову окупацію у Запорізькій області. Зірковий тато вибрався звідти, але бабуся так і залишилась там.

Залишилася там лише бабуся, вона не хотіла (Showbiz 24 – виїжджати). Але вже зараз начебто хоче виїхати. Тато перший час там возив сам людей. Вивозив, аби можна було потім їм вибратися на нашу територію. Сам згодом він виїхав,
– зізнався актор і співак.

Чи є в зірок рідні, що перебувають в окупації

  • Співачка Alyosha зізнавалась, що в окупованій частині Запорізької області живуть понад її 20 родичів. До того ж у неї є рідня й в окупованому Херсоні.
  • Арсен Мірзоян теж ділився, що має рідних та знайомих в Запоріжжі, вони в будь-який момент готові виїхати. В окупованій Запорізькій області у нього залишилося кілька знайомих, які рідко виходять на зв'язок.
  • Сергій Танчинець розповідав, що його рідні живі-здорові, але батьки його дружини знають, що таке окупація. Півтора місяця вони жили під Ірпенем, коли там були російські військові.