Незважаючи на те, що Брітні Спірс намагається стати незалежною від свого батька, той далі домагається опікунства над 39-річною донькою. Джеймс Спірс прокоментував такі свої дії. Про це повідомляє CNN.

До теми Брітні Спірс випустила трек з групою Backstreet Boys: неочікувана композиція

Джеймс Спірс повідомив, що ще до серпня 2020 року він з донькою мав хороші стосунки. Але після того, як адвокат співачки подав заяву про те, щоб позбутися опікуна, батько з донькою зовсім перестали спілкуватися.

У листопаді Джеймс Спірс виграв судову справу й залишився опікуном Брітні. Натомість зірка зізнавалась, що боїться його. Також артистка заявила, що не виступатиме на концертах, поки батько контролюватиме її фінанси.

Я люблю свою дочку і дуже за нею сумую. Коли член сім'ї потребує особливої опіки і захисту, родичі повинні діяти. Як робив я протягом останніх 12 з гаком років, охороняючи і захищаючи Брітні. Я продовжую люто оберігати її від тих, хто переслідує корисливі інтереси і прагне нашкодити їй або моїй родині,
– сказав Джеймс Спірс.

Видання також повідомило, що знаменита співачка все ще страждає від психічних захворювань. Саме через них у 2008 році артистку госпіталізували, а згодом вона стала підконтрольною своєму батьку. Раніше повідомлялось, що Брітні Спірс не може одружуватись та народжувати дітей без дозволу батька. Джеймс контролює й медичні справи доньки.