У відео Олена Зеленська закликала школярів повертатися до навчання, не забувати, що вони діти, не втрачати дитинство.

Читайте також За кордоном чи в Україні: де навчатимуться діти Полякової, Тополі й інших зірок

Олена Зеленська привітала з початком навчального року

Зараз кожен тримає оборону на своєму фронті. Українські військові виганяють окупантів з наших земель, а діти повертаються за парти, щоб продовжувати розвиватися задля України. У кожного з нас є своя місія. Місія школярів – навчання. У її реалізації допомагатимуть вчителі, на яких зараз величезна відповідальність, адже ще жодного разу новий навчальний рік не починався під звуки повітряної тривоги.

Коли діти вчаться, наша країна перемагає. Вона сильнішає знаннями та мріями. Я вдячна нашим захисникам, завдяки яким – нехай у частині шкіл – цей дзвоник пролунає наживо. Спасибі вчителям, які ведуть уроки онлайн і у сховищах. Успішного нам навчального року попри все. Повертайтеся до навчання, любі діти. Поки ми повертатимемо вам нормальне життя,
– сказала Зеленська у відео.

Перша леді зазначила, що це свято важливе для всіх українців, адже українського Першого дзвоника могло не бути. Української школи, у якій вивчають Лесю Українку та Івана Франка. Уроків рідної мови та рідного краю. Могло б не бути історії України. Принаймні так нам погрожували в лютому. Але ми вистояли й продовжуємо боротися за вільне та щасливе майбутнє. Вистояли та обов'язково переможемо.

Олена Зеленська про початок навчального року: дивіться відео онлайн

Зверніть увагу! Володимир Зеленський також привітав з Днем знань. Він зауважив, що це 1 вересня суттєво відрізняється від попередніх тридцяти. Що ще сказав президент – дізнайтеся за посиланням.