Цьогоріч зірки з особливим щемом вітають з 1 вересня. Макс Барських хоч і не вів дітей до школи, але теж не оминув День знань увагою. Він розкрив свою мрію та пригадав, як мирного 2019 року навідувався до своїх вчителів в окупованому нині Херсоні.

До теми За кордоном чи в Україні: де навчатимуться діти Полякової, Тополі й інших зірок

Макс Барських привітав з 1 вересня

Сьогодні 1 вересня. Саме той день, коли діти по всій Україні повинні йти до школи. Єдина моя мрія сьогодні, а я вірю, що вона обов'язково здійсниться, – це право кожної дитини на вільну освіту у мирний час під спокійним небом,
– зізнався Макс Барських.

Як Макса Барських зустрічали в його школі в Херсоні

Схоже, ностальгія накрила Макса Барських так, що він вперше показав свої шкільні фото й презентував відео зі свого візиту до рідного Таврійського ліцею. Три роки тому його несподівана поява зчинила фурор – за співаком ганялися всі школярі й просили фото й автограф.

"На відео мої школи – Херсонський Таврійський ліцей мистецтв та Навчально-естетичний комплекс "Художня школа" 2019 року. Херсон – це Україна, так було, є і завжди буде", – наголосив Макс Барських.

У мережі відреагували:

  • "Таке відео, дуже мило та щиро";
  • "До сліз чіпає. Нехай буде скоріше мирне небо над Україною";
  • "Рідне місто, кожен куточок знайомий. Як боляче, Херсон";
  • "Сльози на очах. Всіх учнів зі святом. І скоріше мирного неба. Херсон – це Україна";
  • "Яке зворушливе відео, просто до сліз! Яке це страшне горе, коли дитинство закреслює війна. Господи, пошли всім дітям щасливе дитинство під мирним небом";
  • "Просто до сліз. Як важко, що люди не можуть повернутися до своєї рідної домівки. Вірю в нашу перемогу, вірю в ЗСУ! Херсон – це Україна".