Наразі у мережі з'явились перші знімки нареченої, яка у супроводі своєї матері прибула до каплиці Святого Георгія.

Читайте також: Королівське весілля принца Гаррі та Меган Маркл: онлайн-трансляція церемонії

На знімках видніється корона Меган Маркл та її фата. Зірка щасливо посміхається з авто та махає рукою британцям.


Весільний образ Меган Маркл

Нагадаємо, що вінчання принца Гаррі та Меган Маркл відбудеться у Віндзорському замку. Почнеться церемонія о 12 годині за місцевим часом (14 година за київським часом).

Останню передшлюбну ніч молодята провели окремо. Наречена ночувала у готелі з матір'ю, а принц Гаррі провів вечір в компанії брата принца Вільяма. Для 36-річної Меган Маркл це буде другий шлюб. Аби стати частиною королівської родини вона змінила американське громадянство на британське і поміняла віросповідання.

Цікаво, що до вівтаря Маркл поведе батько Гаррі принц Чарльз. Рідний батько нареченої відмовився приїхати на весілля доньки через низку скандалів. Шафером же Гаррі буде його брат Вільям.

У Лондоні ще за тиждень до церемонії почалася весільна лихоманка. До британської столиці прибули тисячі туристів. Магазини запустили окрему лінійку сувенірів з нагоди монаршого весілля, а найпалкіші шанувальники королівської родини ще за кілька днів займали місця біля Віндзорського замку, щоб на власні очі побачити церемонію. Дійство також транслюватимуть по телебаченню і на YouTube.