Однак тисячі британців та гостей країни прагнуть на власні очі побачити наречених. Відтак люди теж почали підготовку до церемонії.

Читайте також: Весілля принца Гаррі і Меган Маркл: все, що варто знати про історичний день в королівстві

Відомо, що після вінчання всі люди матимуть змогу побачити наречених. Для цього закохані обрали карету відкритого типу. Тільки у випадку поганої погоди новоспечене подружжя надасть перевагу іншому транспорту – закритій королівській кареті. Відтак багато прихильників королівської сім'ї вже займають собі місце на вулицях, щоб стати очевидцями урочистої події.

Напередодні на вулицях британських міст розпочалась активна підготовка до святкування. Всі ліхтарі прикрасили прапорами Великої Британії. Люди навіть оздобили свої помешкання національною символікою, готуючись до онлайн-трансляції весілля.

Уряд Британії навіть дозволив подовжити години роботи місцевих пабів. Дійство транслюватимуть по телебаченню і на YouTube. Очікується, що за весіллям спостерігатимуть онлайн сотні мільйонів людей у всьому світі.

Самі британці в захваті від вибору принца Гаррі. Вони вже полюбили Меган Маркл та раді, що вона долучиться до королівської родини.

Я думаю, що це надзвичайно! Чудово, що Меган Маркл приєднається до королівської сім'ї. Змішана раса, була розлучена – все це урізноманітнює монархію і це значний крок уперед,
– поділилась жителька Віндзора Сьюзан Ньютон.

Деякі господині спекли для сім'ї тематичні частування, які поїдатимуть під час трансляції весілля принца Гаррі та Меган Маркл.

Нагадаємо, що британський принц та американська акторка одружаться у Віндзорському замку. Напередодні канал CNN повідомив, що, всупереч традиції, Маркл розпочне весільну процесію без супроводу батька. Британські ЗМІ вже охрестили це рішення "сильною феміністичною заявою". Втім, згодом до нареченої приєднається батько Гаррі – принц Чарльз. І поведе до вівтаря.