Популярна українська співачка Надя Дорофєєва отримує багато компліментів у свій бік, однак часто стикається з негативними коментарями хейтерів. Днями вона відповіла на їхні закиди й розвіяла міф про те, що змінювала розмір губ.

Читайте також Володимир Дантес у самих шортах вийшов на перший сніг: курйозна реакція мережі

Надя Дорофєєва відповіла на критику

Один з хейтерів виконавиці дорікнув знаменитості за те, що вона "невдало зробила губи". Однак співачка заперечила думку про те, що коли-небудь вдавалась до б'юті-ін'єкцій.

Я хочу офіційно сказати, що ніколи нічого не робила. І зуби у мене не вініри,
– наголосила Надя Дорофєєва.


Надя Дорофєєва / Фото з інстаграму Наді Дорофєєвої

Також знаменитість відповіла на закид, що вона занадто худа. "Я люблю картоплю, я люблю котлетки. Я завжди була худенькою. Це чистої води булінг", – поділилась артистка.

Як інші зірки ставляться до процедур омолодження

  • Євгенія Власова не вдавалась до жодних б'юті-ін'єкцій, але запевнила, що її молодий вигляд – результат догляду за собою. Водночас співачка не виключає, що в майбутньому може змінити свою думку.
  • Ольга Сумська розповідала, що колись вдавалась до таких процедур. Однак цей досвід вона запам'ятала як негативний. Акторці здавалося, що після ін'єкцій вона мала агресивний вигляд.
  • Jerry Heil зізнавалась, що спершу негативно реагувала на неприродні способи омолодження. Втім, вона не відкидає думку, що з віком змінить до цього ставлення.
  • Слава Камінська часто вдається до косметичних процедур. Нещодавно вона показувала, як колола ботокс у чоло та корегувала контур губ.
  • Оля Полякова розповідала, що коле ботокс у чоло з 23 років. Однак інших ін'єкцій вона намагається уникати, а натомість робить масажі.