Нещодавно артистка презентувала нову пісню "Я твоя єдина", заявивши, що цей сингл стане саундтреком її майбутнього весілля. Як з'ясувалося, про шлюб Злата Огнєвіч заговорила неспроста. Зараз у житті зірки є кілька чоловіків, один з яких може стати її нареченим.

Цікаво Злата Огнєвіч розповіла, чи знали її рідні про участь у шоу "Маска"

Я влаштувала кастинг, я собі обираю. Поки все в режимі спілкування. Коли я зрозумію, що серед цих чоловіків є той, з яким я хочу піти на серйозне побачення, звичайно, він залишиться один,
– заінтригувала артистка.

Водночас Злата Огнєвіч замислюється про весілля. Вона зізналася, що не мріє про грандіозне святкування з кількома сотнями гостей. Співачка хоче скромну церемонію в колі найближчих, а заощаджені кошти готова витрати на розкішний медовий місяць.

"Ці гроші краще витратити на подорож, на емоції, аніж кликати 200 людей, накривати стіл. Ми запросимо наших друзів, яких ми знаємо, моїх батьків і батьків нареченого", – наголосила Злата Огнєвіч.

Що відомо про попередні стосунки Злати Огнєвіч

  • В одному з інтерв'ю артистка заявила, що їй щастить на покидьків. За її словами, багато чоловіків зустрічалися з нею заради колекції, тому розриви були дуже болісними.
  • Злата Огнєвіч не довіряла чоловікам, адже розчарувалася в чоловічій статі. Як з'ясувалося згодом, вона перебувала в насильницьких стосунках. Її колишній був аб'юзером. Так, після розставання з ним у зірки залишилося багато комплексів.
  • Ще в січні цього року співачка розповідала, що має коханого, з яким час від часу живе разом. Однак тоді Злата Огнєвіч відверто заявляла, що вона не сімейна людина, тому поки не хоче дітей та не готова йти зі сцени заради сім'ї.