За кілька днів до Нового року вагітна дружина шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус потрапила в лікарню та повідомила про загрозу викидня. В цьому вона звинуватила чоловіка, через що розгорівся чималий скандал. Днями жінка сповістила про самопочуття, опублікувавши допис на особистій сторінці в інстаграмі.

До слова Молода дружина Віктора Павліка пригадала, як дізналась про вагітність

Як почувається Юлія Леус

Дружина ведучого розповіла, що "почувається прекрасно". Вона зізналась, що цього року ще не нервувала, в неї також з'явився приплив сил та енергії. Тому вона цілком задоволена своїм особливим станом.

Відчуваю себе чудово, як ніколи за всю вагітність. В цьому році я ще не нервувала і, дай Боже, не буду. Хоч і в об'ємах я стала більшою, але і сил у мене більше, ніби приплив енергії з'явився, чи то просто перестав зникати,
– поділилась Юлія Леус.

Жінка додала, що зараз вона відчула всю красу вагітності. "Животик люблю з кожним днем ​​все більше і більше, вона [дитина – ред.] вже спілкується зі мною, і немає нічого прекраснішого за це, і бути не може. Бажаю кожній жінці це відчути, та й чоловікові, який вміє цінувати і ще в животику любити свого янголятка", – підсумувала Юлія Леус.

Нове фото дружини Андрія Джеджули

Варто зазначити, що вона не прокоментувала стосунки зі своїм чоловіком. Але оприлюднила нову світлину. Юлія вдягнула темно-синю обтислу мінісукню, яка підкреслила її вагітний живіт. Жінка ніжно усміхалась на камеру, позуючи босоніж, але в чорних колготах.

Волосся вона вирівняла та розпустила, а на обличчі зробила гарний макіяж. Юлія підкреслила очі темними стрілками, а губи нафарбувала рожевою помадою.