Зої Кравіц розлучається з чоловіком

Знаменита голлівудська акторка, яка зіграла одну з головних героїнь в серіалі "Велика маленька брехня", розлучається з чоловіком після 18 місяців шлюбу. Зої Кравіц та Карл Глусман вирішили розірвати стосунки. Про це повідомляє видання People.

До теми Казав, що у неї старе і прищаве обличчя: дружина Джеджули розповіла про ревнощі до Каменських

Про таке рішення подружжя стало відомо у суботу, 2 січня. Втім, згідно з оприлюдненими документами про розлучення, Зої Кравіц подала заяву ще 23 грудня 2020 року. Офіційний представник акторки також підтвердив цю інформацію, але не повідомив причини розірвання шлюбу.

Що відомо про шлюб Зої Кравіц та Карла Глусмана

Про роман акторів вперше стало відомо 2016 року, коли папараці помітили їх разом при виході з ресторану. Через два роки Карл зробив Зої пропозицію. В інтерв'ю зірка розповідала, що спочатку коханий хотів освідчитися в Парижі, але все-таки зробив це в домашній атмосфері.

Наречені таємно зіграли весілля в 2019 році, в компанії найрідніших у Парижі. Через рік, влітку 2020, і Зої Кравіц, і Карл Глусман поділилися зворушливими світлинами зі свята. Актор написав чуттєвий допис, де зізнався дружині в коханні.

Один рік. Це не той рік, який ми очікували, але я відчуваю, що якщо ми зможемо пройти через це, то подолаємо згодом абсолютно все. Я люблю тебе. Більше всього на світі. Ти мій найкращий друг,
– написав Карл Глусман.


Знімок з весілля Зої Кравіц та Карла Глусмана / Instagram / @zoeisabellakravitz