Про це повідомила акторка Алексіс Мікстер на особистій сторінці в інстаграмі. Вона зазначила, що була вимушена залишитися друзями з Джейсоном Сігелом.

Дивіться також Каньє Вест досі носить обручку, незважаючи на розлучення з Кардашян

Алексіс Мікстер розповіла про розставання з Сігелом

30-річна акторка оприлюднила світлину з ексбойфрендом. Вона поділилась, що 8-річні стосунки із зіркою серіалу "Як я зустрів вашу маму" були незабутніми.

Це фотографія двох найкращих друзів. Ми з цим хлопцем так багато пережили разом. Ми змінили одне одного на глибинному рівні. Все на краще. Я ніколи раніше не проводила так багато часу з іншою людиною, не росла разом з кимось іншим, чи не сміялася і не плакала так багато, як з ним,
– написала Алексіс.

Мікстер додала, що для неї доволі дивно оголошувати про кінець стосунків, адже дружба з Джейсоном досі триває. Вона не назвала причину розставання, але зауважила, що час змінив їхні почуття: "Але зміни трапляються, і ми досить давно ухвалили рішення дозволити нашим стосункам вирости з того, якими були, в те, чим вони стали зараз", – підсумувала акторка.

Зірка додала, що невимовно вдячна своєму партнерові й всесвіту за те, що зустрілась з Джейсоном Сігелом. Поки що зірка відомого серіалу не висловився про цю новину.

Стосунки Алексіс Мікстер та Джейсона Сігела

  • Актори закрутили роман у 2013 році.
  • Вони довго не афішували свої стосунки та тримали їх у секреті. Але у 2016 році пара разом з'явилась на благодійному вечорі.
  • Зіркова пара приховувала особисте життя, тому більше деталей про їхні стосунки невідомо.