Розлучення британської акторки Софі Тернер та співака Джо Джонаса обговорюють в мережі близько тижня. Після всіх чуток подружжя офіційно підтвердило розрив.

Дивіться також Публічні сварки, розлучення та заяви про насильство: історія Кості Войтенка та його ексдружини

Софі Тернер і Джо Джонас офіційно розлучаються

Зірка "Гри престолів" та соліст гурту Jonas Brothers опублікували спільну заяву.

Після чотирьох прекрасних років шлюбу ми спільно вирішили розірвати наш шлюб полюбовно. Існує багато спекулятивних домислів щодо того, чому, але насправді це спільне рішення, і ми щиро сподіваємося, що всі можуть поважати наші побажання щодо конфіденційності для нас і наших дітей,
– висловилась пара.


Софі Тернер і Джо Джонас розлучаються / Фото з інстаграму Софі Тернер

Раніше у пресі повідомляли, що ініціатором розлучення став Джо Джонас, саме він найняв адвоката з розлучень. Подружжя подало заяву про розрив шлюбу у вівторок в Маямі.

Серед ймовірних причин їхніх проблем у стосунках називали різні цінності та потреби. Начебто Софі Тернер через бажання до постійних вечірок та гулянь засмучувала чоловіка, який більше любив проводити час вдома з дітьми. Вже кілька місяців пара не жила разом, як повідомляли джерела.

Що відомо про зірковий шлюб

  • Софі Тернер та Джо Джонас познайомилися у соцмережах та почали листуватися. Їхній роман закрутився у 2016 році, чому ще й сприяли спільні друзі.
  • Наступного року пара заручилась. У 2019 році Софі та Джо зіграли перше весілля у Лас-Вегасі, а згодом ще раз одружилися у Франції.
  • Зірки стали батьками двох дітей – 3-річної доньки Вілли та однорічної донечки, ім'я якої пара приховує. Акторка завжди наполягала на приватності щодо дітей та навіть зверталась до папараці з проханням про повагу до особистого простору.