Джерело: E! News

Зірка фільму "Дивергент" й серіалу "Велика маленька брехня" Шейлін Вудлі не афішує новини свого особистого життя. Про її новий роман стало відомо з джерел, наближених до акторки.

До теми Акторка Ребел Вілсон розійшлась з молодим бойфрендом

Шейлін Вудлі зустрічається з Аароном Роджерсом

29-річна акторка та 37-річний гравець в американський футбол тримали свої стосунки в секреті. Зараз вони не живуть разом, а розвивають роман на відстані.

Вони бачилися і підтримували зв'язок. Вони продовжують спілкуватися і зустрічатися, коли можуть. Вони обидва зосереджені на своїй кар'єрі, але однаково знаходять час один для одного,
– пише видання.

Шейлін Вудлі знімається в кіно в Канаді, натомість Аарон Роджерс живе в США. Він грає за команду Green Bay Packers на національному чемпіонаті країни. Також невідомо, наскільки довго пара має романтичні стосунки.

Попередні романи Шейлін та Аарона

Гравець в американський футбол два роки зустрічався зі спортсменкою Данікою Патрік, а також мав стосунки з акторкою Олівією Манн.

Шейлін Вудлі у 2017 році розсекретила стосунки з регбістом Беном Волаволою. Зірка зізналась, що роман завершився навесні минулого року. Акторка розповіла, що вони були дуже близько до шлюбу й до того, щоб завести дітей. Але за словами зірки "Дивергенту", вона не була до цього готова.