Вперше чутки про роман пари з'явились у березні 2021 року – їх часто бачили парараці неподалік їхніх будинків. Але через майже пів року у ЗМІ стало відомо, що ймовірною причиною розриву стала постійна відстань між Фібі та Пітом. Також не варто виключати постійні обмеження у пересуванні світом через пандемію коронавірусу.

Важливо Екснаречений Аріани Гранде підтвердив чутки, що має роман із зіркою "Бріджертонів"

Роман Піта і Фібі був справжнім ураганом, і від самого його початку вони були цілком захоплені одне одним… У Фібі були зйомки "Бріджертонів" у Великій Британії. Тим часом Піт Девідсон має перебувати у США на зйомках Saturday Night Live. Крім того, він отримав роль в новому фільмі Meet Cute, в якому він гратиме разом з американською актрисою Кейлі Куоко,
– поділився інсайдер видання.

Наразі Фібі Дайневор відпочиває з друзями в Хорватії замість того, щоб полетіти до Піта Девідсона до Америки, що вже наштовхує на думки, що бачитись вони не хочуть. Востаннє їх бачили разом у Великій Британії на початку липня на Вімблдонському турнірі у Лондоні.

Щодо представників пари, то ніхто не дає офіційних коментарів з приводу розставання.

Що відомо про особисте життя ексзакоханих

Про стосунки у 26-річної Фібі Дайневор відомо мало. З чуток, то їй лише приписували роман з колегою по "Бріджертонах" – Реге-Жан Пейджом, але чутки не підтвердились.

До слова Піт Девідсон розповів про причини розриву з Аріаною Гранде та Кайєю Гербер: подробиці

Щодо Піта Девідсона, то за його спиною "ховається" чимало романів – він зустрічався із:

  • Аріаною Гранде та навіть освідчувався їй;
  • його бачили разом з Кейт Бекінсейл,
  • мав стосунки з Кайєю Гербер
  • та Маргарет Квеллі.