Зірка "Службового роману" дала коротке інтерв'ю, в якому поділилась своїми думками стосовно протестів проти війни в Україні й настроїв російського народу.

Читайте також Путін, хочу, щоб ти вмирав у муках, – як зірки та уродженці Харкові реагують на нові обстріли

Багато свідомих росіян виходять на мітинги, де закликають свою владу зупинити воєнні дії в Україні. На питання чи рішення протестувати є щирим, чи всього лиш результатом низки болючих санкцій Лія Ахеджакова відповіла так:


Наші люди дуже страждають через те, що коїться в Украіні. Вони виходять, їх крутять. Я бачила, як дівчат тягнули за волосся, щоб посадити в автозаки; як старого професора поволокли головою, що він і слова мовити не зміг. Люди виходять в Єкатиренбурзі, у Хабаровську, в Москві. Це абсолютно чистосердечно.


Лія Ахеджакова розповіла про війну / Скриншот з відео

Жінка заявила, що російському народу дуже важко вплинути на тирана-президента Путіна, адже їх ніхто не чує. Російські актори, режисери, академіки підписують безліч петицій, проте, на думку акторки це все дарма.

Зірка ствердила, що всі росіяни "живуть в імперії брехні", де їм багато чого забороняють і змушують слухати лише їхні новини. Зі слів, Ахеджакової "змінити ситуацію може лише цілий світ".

Народна артистка Російської Федерації згадала й про виступ президента Зеленського у Європарламенті.

Він актор, він комедійний актор, який виріс до високого керівника величезної держави, на якого можна покластися,
– захоплено сказала Ахеджакова.

До слова, актриса неодноразово закликала зупинити війну. Нещодавно Лія Ахеджакова вирішила підтримати українську армію й пожертвувала на її потреби 10 тисяч доларів.