Відома артистка Анастасія Приходько у новому інтерв'ю розповіла про початок своєї кар'єри. Дівчина ще в юному віці хотіла потрапити на сцену, а тому спробувала пройти кастинг, щоб потрапити до гурту "ВІА Гра".

Читайте також Анастасія Приходько зізналась, які дорогі подарунки готує дітям на Новий рік

Як Приходько проходила кастинг до "ВІА Гри"

Співачці не вдалося підкорити Костянтин Меладзе, який був продюсером гурту.

Ми танцювали, співали. Я була на підборах, хоча я не знала, як це – цицьками трусити. Танці це не мій коник зовсім. Це таке було, дуже жалюгідне видовище. Але я намагалася бути якось там сексуальною,
– поділилась зірка.

Зазначимо, раніше Анастасія Приходько показувала відео, як проходила кастинг до колективу у 16 років. Перед камерою вона почувалась сором'язливо, але приголомшила вокальними даними.

Про Євробачення-2009

Анастасія Приходько згодом перемогла у російській "Фабриці зірок-7". Того самого року вона хотіла представляти Україну на Євробаченні, але її дискваліфікували: "Мені дуже боляче було, що мене дискваліфікували з нацвідбору. Були певні домовленості тоді Першого національного з певною співачкою".

Але тоді співачка вирішила представити з тою самою піснею Росію. Після цього Анастасії не були раді в Україні.

"В Україні мене сприймали як людину, яка зрадила країну. А в Росії – якого біса вона представляє нашу державу, будучи українкою та ще й з українською піснею. І з цим всім впоратися… Моя умова була – я зроблю все, що завгодно, але я хочу співати українською мовою. Для мене це принципово", – поділилася Приходько.

На Євробаченні знаменитість посіла 11 місце, що її не втішило. До того вона так і не отримала пісні від продюсера Меладзе, який обіцяв їй написати композицію.

Бо за контрактом у сім років продюсер має написати співачці пісню. А тут нема, нема. Він сказав: "Я не розумію яка потрібна пісня під її голос",
– пригадала Приходько.


Анастасія Приходько / Фото з інстаграму зірки