Російські окупанти цинічно обстрілюють цивільні об'єкти, гинуть сотні військових і мирних мешканців. Музиканти міняють інструменти та зброю та йдуть захищати Україну. У ці дні український народ, як ніколи раніше, єдиний.

Дивіться також Гімн України та звільнення російських співаків: нью-йоркська Метрополітен опера за Україну

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ випустили відео на пісню "Вільні люди"

Українці 6 днів живуть у страху війни. Російські окупанти переходять всі межі людяності, нещадно вбиваючи мирних мешканців, українську культуру. Популярний український гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ в одному відео зібрали жахливі моменти з війни, яка розпочалася вночі 24 лютого.

Ми жили в мирній державі, а прокинулися від вибухів. Вони казали, що не вдарятимуть по цивільних об'єктах, а тепер розстрілюють цивільних, дітей, бомблять українські міста та села. Все це можна побачити у відео "Вільні люди".

Український народ боротиметься до перемоги, все відбудує, все буде ще краще, ніж колись. Але це не поверне життя тих, хто загинув у цій безглуздій боротьбі. Кров мирних українських громадян, військових на руках в росіян, які бояться боротися з диктатором. Зовсім скоро у нас буде мирне майбутнє, як наприкінці відео "Вільні люди", а в росіян вже є сором на весь світ.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – "Вільні люди": дивіться відео онлайн

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!