Популярна українська співачка Джамала разом з чоловіком відправилась в Італію лише на 4 дні, і тепер їхній відпочинок в Неаполі добіг кінця. В інстаграмі зірка показала, як провела останній день у країні.

До слова День запам'ятається точно, – Ілона Гвоздьова влаштувала несподівані розваги для чоловіка

Останній день Джамали в Італії

Виконавиця вирішила по-особливому "попрощатися" з Італією й вдосталь наповнитися новими емоціями.

Виспатись? Посмакувати смачною їжею? Вхопити теплого сонця на терасі на останок? Ні. Ми обрали інший шлях – жадібно насолодитись пригодами та неймовірними видами Італії,
– поділилась Джамала.

Після годинної поїздки на яхті знаменитість прибула на острів Іскія, який їй запам'ятався та надихнув. На острові Джамала постала в повсякденному, але стильному образі. Вона одягнула чорні джинси, білий топ та бежеву сорочку з принтом. Артистка розпустила волосся й зробила легкий макіяж.

Останній день Джамали в Італії / Фото з інстаграму зірки

Як Джамала проводила час в Італії

  • Поїздка подружжя була доволі імпровізованою, адже Джамала й Бекір обрали місце, "тицьнувши пальцем" на перший переліт, який побачили. Вони прибули до Неаполя ввечері, але встигли прогулятися центром та скуштувати піци.
  • Вже наступного дня виконавиця відвідала королівський палац, королівський замок, виставку Фріди Кало. Вона гуляла містом у карамельному вбранні, купувала різноманітні речі й пробувала місцеву їжу.
  • На третій день відпочинку Джамала з чоловіком планували піднятися на Везувій, але вирішили прогулятися давньоримським містом Помпеї. Для цього зірка обрала сміливий образ.

Текст публікації Джамали

День вильоту додому. Коли розумієш, що 4 дні не можуть тривати вічність. І час повертатись.

Виспатись? Посмакувати смачною їжею? Вхопити теплого сонця на терасі на останок? Ні. Ми обрали інший шлях – жадібно насолодитись пригодами та неймовірними видами Італії.

Година морем… і ми на острові Іскія. Ще 1 замок в скарбничці спогадів, декілька незабутніх картинок в оперативній пам‘яті та безліч натхнення на майбутні плани.