Після ранкового землетрусу магнітудою 7,8, який забрав сотні життів у Туреччині та Сирії, поштовхи відчула навіть Анкара. Тіна Кароль висловила свої співчуття.

Читайте також Газіантеп – у руїнах: саме тут був епіцентр землетрусу в Туреччині – моторошні кадри

Тіна Кароль відреагувала на землетрус у Туреччині

Артистка показала, як у Туреччині за секунду "складаються" житлові будинки, і написала, що не може дивитися на ці кадри без сліз.

Туреччина. О, і інші країни, Боже мій. Яке болюче це відчуття. Це реальність. Повна сліз, Боже,
– емоційно прокоментувала Тіна Кароль.

Нагадаємо, Туреччина займає особливе місце в серці Тіни Кароль. У січні 2021 року вона зустріла день народження на зйомках 11 сезону "Голосу країни", а після цього полетіла святкувати в Туреччину. Співачка фотографувалася на тлі популярних амулетів око Фатіми та відпускала кульки в мальовничій локації.

Коротко про землетрус у Туреччині

  • Рано-вранці 6 лютого 2023 на півдні Туреччині стався землетрус магнітудою 7,8. Серйозні поштовхи також відчули в Сирії. Крім того, трусило в Лівані, Греції, Ізраїлі та на Кіпрі.
  • Епіцентр землетрусу був біля турецького міста Газіантеп, що неподалік сирійського кордону, воно в руїнах. Кількість жертв стрімко росте, наразі відомо щонайменше про 1 300 загиблих в обох країнах, люди досі під завалами.
  • У Туреччині оголошено найвищий рівень тривоги, що передбачає міжнародну допомогу. На трагедію вже відреагував президент України Володимир Зеленський. "Ми готові надати необхідну допомогу для подолання наслідків стихії", – сказав він Реджепу Ердогану та висловив співчуття сім'ям загиблих під час землетрусу.