Президентське подружжя Олени та Володимира Зеленських відзначило 150 років від дня народження легендарної української поетеси та перекладачки Лесі Українки. Вони відвідали виставку, присвячену річниці.

До теми 5 проникливих пісень українських зірок, покладених на поезії Лесі Українки

Олена Зеленська зазначила, що їй подобалась Леся Українка ще зі шкільних часів. Поетеса запам'яталась першій леді любов'ю до іноземних мов та прогресивними поглядами на статус жінок у суспільстві.

А сьогодні на виставці, присвяченій 150-річчю від дня народження Лесі Українки, я дізналася ще й про її любов до пошиття костюмів для різдвяних сімейних вистав та до веслування,
– поділилась Олена Зеленська.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму Олени Зеленської

Образ Олени Зеленської

Для відвідин цікавої виставки перша леді України обрала елегантний образ. Вона не зраджує свій стиль, тому цього разу постала в темно-синьому класичному костюмі. Олена Зеленська поєднала його з бежевою блузкою. Довгий жакет вдало підкреслив бездоганну фігуру першої леді.

Дружина президента доповнила аутфіт чорними туфлями з гострим носком та високими підборами. Вона розпустила волосся та вклала його легкими хвильками. Олена Зеленська завершила look легким макіяжем з акцентом на очах. Також перед камерами перша леді позувала в чорній захисній масці.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму Олени Зеленської


Олена та Володимир Зеленські на виставці / Фото з інстаграму Олени Зеленської