В інтерв'ю 24 каналу Володимир Завадюк закцентував увагу на тому, що війна оголила позицію дуже багатьох людей. Зокрема й тих артистів, які всі 8 років війни заробляли в росії. Це і Макс Барських, і Світлана Лобода, і Іван Дорн, які зараз їздять по світу з благодійними концертами й збирають гроші для Батьківщини. Продюсер зізнався, що готовий до діалогу з тими, хто нарешті отямився.

До теми Продюсер "Голосу країни" та "Танці з зірками" Завадюк розсекретив, що буде з його проєктами

Завадюк про ексгастролерів Барських, Лободу, Дорна

Продюсер найрейтинговіших шоу країни натякнув, що в Барських, Лободи чи Дорна є всі шанси з'явитися в "Голосі країни", "Танцях з зірками" або "Ліпсінк батлі", адже після 24 лютого вони зробили вибір на користь України. На його думку, ці артисти мають право звучати.

Ті люди, які мають чітку позицію, з ними ми готові продовжувати діалог. Це не означає, що ми вже затвердили їх для участі в одному з наших проєктів. Я не готовий зараз говорити про конкретні імена,
– розповів нам Володимир Завадюк.

"Ті люди, в яких чітке розуміння своєї домівки, своєї мови, своєї місії, свого коріння, з цими людьми ми готові продовжувати діалог далі в плані наших проєктів", – додав він.

До речі, Володимир Завадюк впевнений, що про деяких селебріті забудуть, хтось з колись улюблених героїв залишиться в минулому, а на їхнє місце прийде нова генерація артистів, ведучих, телеперсон і продюсерів.

"Тому ті, хто так довго чекали на свій шанс, кого інколи не помічали, кому інколи ми відмовляли в ефірі, тому що недостатньо хітів, нарешті зазвучали. Це і KOLA, Khayat, Laud, ROXOLANA", – підкреслив продюсер і з гордістю додав, що більшість артистів, які засяяли під час війни, – вихідці з його "Голосу країни".

Інтерв'ю з Володимиром Завадюком у відеоформаті: дивіться відео онлайн