Російську акторку затримала Держприкордонслужба. Вона пояснила, що відвідувала Крим навесні 2020 року з приватним візитом і потрапила туди авіарейсом. Також правоохоронці зафіксували інші візити жінки на окуповану Росією територію України. Загалом жінка хотіла потрапити в Україну, тому що повинна була взяти участь у кінозйомках.

Читайте також Російські музиканти з "Хору Турецького" потрапили в "чорний список" Мінкульту

Окрім заборони перебування в Україні терміном на 3 роки, її притягнули до відповідальності за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Наразі акторка повернулась зворотним рейсом в Білорусь.

Прикордонники затримали російську акторку: відео

Хто ця артистка?

Згідно з інформацією видання "Українська правда", цією акторкою стала Роза Хайрулліна. Востаннє вона взяла участь у серіалі російського режисера Федора Бондарчука "Псих", а також була задіяна у фільмі "Канікули президента", зйомки якого проходили в окупованому Росією Криму. Акторка є заслуженою артисткою Татарстану і Росії, а також лауреатом Державної премії Російської Федерації. 59-річна жінка зіграла у десятках фільмів та отримала чимало російських нагород. Вона також відома своїм епатажним стилем.


Роза Хайрулліна отримала заборону на в'їзд в Україну / Фото з мережі