Українська співачка заявила, що не планує когось осуджувати за їхній вибір, але для себе вона вирішила, що це все надлишки. Про це Джамала розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Буває, опускаються руки, – Джамала відверто розповіла про труднощі материнства

Зірка зізналася, що сама не вегетаріанка, а також 10 років тому купила собі натуральну шубу, яку одягала разів 5.

"Не знаю, що це було, навіщо мені знадобилася шуба – загадка. Заради понту? Заради тепла? Уже й не скажу точно. Пам'ятаю, що таки справді трохи тепло було якийсь час, альтернативи я не бачила або погано шукала", – написала Джамала.

На її думку, людина придумує сама собі "обмеження і поняття шику".

Але всі ці "надмірності" легко можна замінити і не витрачати на них життя. От якби нам ще в дитинстві показували процес виробництва шуби! Все ніби справедливо, якби не ці самі "надлишки", в яких людина не знає міри і вже не просто вбиває заради тепла і їжі тварину, яке зустрів на полюванні, тепер вона розводить тисячі ферм. А все чому? Тому що з'явилися мільйон людей, які будь-що хочуть шиканути. У наше століття так просто знайти замінники хутра. І що поганого, якщо цей замінник рятує нас від зайвої жорстокості? Часто чула в дитинстві, що шуба – це мрія кожної дівчинки, дівчини, жінки ... Чому?
– заявила співачка.