Як відомо, співачка Джамала народила первістка 27 березня. Свого сина співачка назвала Еміром-Рахман Сеїт-Бекір ог'ли Сулеймановим. Зіркова мама вирішила не робити паузу у вокальній кар'єрі, що дається інколи не просто.

Читайте повне інтерв'ю: Я – не лаунж, я не можу бути фоном, – відверте інтерв’ю з Джамалою

"Нещодавно 10 днів була без няні. Мені телефонує Денис (піар-менеджер – 24 канал), хоче спитати про інтерв'ю, коментарі, затвердити фотографії. А я не можу! Тому що ми або спимо, або я вже в такому стані, що мене краще не чіпати. Звичайно, я не виняток, не я перша, не я остання. Буває важко, звичайно, буває сумно і опускаються руки. Але потім настає ранок, і ти встигаєш прослухати свою нову пісню, затвердити її в альбом, прочитати інтерв'ю, відібрати фотосесію, затвердити фото у журнал, нагодувати і поїхати на концерт. Секрет такий – без паніки!" – з гумором розповіла Джамала.

Окрім цього, зірка зізналась, як народження дитини повпливали на її голос. За словами Джамали, люди з музичним слухом можуть це розпізнати, порівнявши записи пісень, зроблені до пологів та після.

Дуже цікавий професійний момент, який я відчула – в мене змінився голос. До речі, якщо казати про новий альбом, є пісні, записані до народження і після – звучання голосу відрізняється. Я розумію, що це почують лише люди з музичним слухом. Голос став більш "м'ясистим", нижчим, він "осів". Знаєте, спеціалісти кажуть, що співачка, яка не народжувала, не відкрила свій голос на 100%,
– зазначила Джамала.

Артистка також розповіла, що народження сина повпливали і на сприймання музики. Зокрема, Джамала зізналась, що з'явилися "нові тембральні обертони".

Не оминула увагою Джамала й гастролі. У тур зірка бере сина Еміра-Рахмана, адже годує дитину грудьми. Співачка побоюється, що наступна поїздка буде досить складною як для неї, так і для її первістка.

"Другий аспект – годування дитини. Для мене це і важкий, і приємний момент. Коли годуєш – можеш відлучатися на 3-4 години максимум. І зараз я на такому роздоріжжі, не знаю, що робити. Попереду тур. Годувати – не годувати, брати чи не брати з собою на гастролі Еміра-Рахмана? Не можу зрозуміти, чи нормально буде для нього бути постійно зі мною, але в такому складному розкладі, тому що ми будемо багато переїжджати з місця на місце", – побоюється Джамала.

Читайте також: Джамала поділилась досвідом материнства в улюбленій кав’ярні: ніжні фото

Перед туром артистка вирішила проконсультуватись з лікарем, адже не знає, чи її син добре переносить тривалі поїздки. Відтак Джамала не може визначитись, чи варто їй перестати годувати грудьми, чи все ж брати на концерти немовля.

"Особисто я втомлююсь. А він? Тож зараз я ще спостерігаю, консультуюся із лікарем. Не знаю, чи є такі питання у матерів, які не співають, а от у мене таке є – продовжувати годувати чи залишити вдома з батьками, нянею, не піддавати його стресу. Чи може все ж таки йому буде краще зі мною? Але для мене це також буде стрес, я розумію, що повинна погодувати, потім саундчек, потім знову погодувати, потім зробити зачіску, знову погодувати, потім вийти на концерт. Не думайте, я не жаліюся! Дитина – це дуже круто. Та в той самий час це – стрес", – додала Джамала.