Здавалося б, кожен крок наречених у день їх весілля пильно відстежувався журналістами, які зробили тисячі фото розкішної церемонії. Однак деякі кадри з принцесою Євгенією та Джеком Бруксбенком залишились поза об'єктивами камер. Один із них внучка королеви Єлизавети ІІ опублікувала у мережі.

Читайте також: Королівська сім'я опублікувала офіційні фото весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка

Ми з Джеком хочемо подякувати всім, хто допоміг зробити наш день таким особливим,
– написала принцеса Євгенія.

Як відомо, особливу роль на весіллі принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка виконували діти. Хлопчики були на церемонії пажами, а дівчатка – несли квіти позаду нареченої. Серед запрошеної малечі особливо виділялись нащадки принца Вільяма та Кейт Міддлтон, адже їх мила підтримка один одного привертала увагу всіх гостей. Крім того, серед маленьких гостей були Теодора Вільямс (донька співака Роббі Вільямса та Айди Філдс), Саванна Філліпс (дочка Пітера Філліпса, і внучка принцеси Анни, Айла Філліпс); Міа Тиндалл (дочка Зари Філліпс і Майка Тіндалла); Мод Віндзор, похресниця принцеси Євгенії (дочка лорда Фредеріка Віндзора).

Щасливі молодята вирішили сфотографуватись із малечею у Віндзорському замку. Фотограф зумів зробити милий кадр, коли принцеса Євгенія та Джек Бруксбенк щасливо посміхаються від розповіді принцеси Шарлотти, яка теж не втримала свого дитячого сміху.

Нагадаємо, вінчання принцеси Євгенії та бізнесмена Джека Бруксбенка відбулося 12 жовтня у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Після цього молодята проїхалися у розкішній кареті через все місто та привіталися з гостями. Згодом пара відправилася на урочистий прийом у Віндзорський замок, а ввечері їх очікувала вечірка в оточенні рідних та близьких.