Принцеса Євгенія та Джек Брусбенк офіційно одружились. За королівськими традиціями, пара обвінчалась у каплиці Святого Георгія, що у Віндзорі. Одразу після таїнства новоспечене подружжя сіло в карету та проїхало вулицями міста, вітаючись з британцями.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка: у мережі з'явились розкішні фото святкового торта

Це перша спільна поїздка принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка в якості молодят. Згодом після урочистого прийому новоспечене подружжя вирушило на закриту вечірку, влаштовану у маєтку батьків нареченого – The Royal Lodge. Туди Євгенія та Джек добрались в розкішному авто марки Aston Martin, спроектованому для фільму "Спектр" про агента Джеймса Бонда. Сіра спортивна машина виглядала дуже ефектно.

Святкова вечірка з нагоди королівського весілля відбулась у Віндзорі. Багато голлівудських знаменитостей взяли участь у гулянні, засвітивши відповідні фото в Instagram. Зокрема, вечірку відвідали стиліст Керолайн Зібер, яка є послом Chanel, зірки Демі Мур, Рікі Мартін, Роббі Вільямс з дружиною, Кара Делевінь, Лів Тайлер і Кейт Мосс. Гості розважались з молодятами, показавши свої вечірні вбрання.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка: фото розкішної сукні нареченої

Варто зазначити, що сама принцеса Євгенія здивувала громадськість, адже порушила традицію. Внучка Єлизавети ІІ до кінця дня була в одній і тій же весільній сукні, про що свідчать опубліковані фото голлівудських гостей.


Принцеса Євгенія та Джек Бруксбенк / Instagram


Фото з урочистого прийому / Instagram


Демі Мур на весільній вечірці / Instagram


Роббі Вільямс з дружиною / Instagram


Гості королівського весілля / Instagram


Кумедне фото після весільної вечірки / Instagram